Çakmak Elektrik Benz

Krahasoni

1,890 Lekë

Çakmak Elektrik Benz-BALK

PERSHKRIMI:

Çakmak Elektrik Benz.

Çakmaku ben deri ne 100 ndezje per karikim.

Vjen ne 3 ngjyra blu, silver dhe lejla me logon e Benz-it.

Ne paketim ka fishen e karikimit.

Ngjyra:Silver.

 

SKU: 87529931 Category: Tag:

SHOPPING CART

close