, ,

2.5D 9H Xham mbrojtes kunder Gervishtjeve dhe ruajtes Privatesie per iPhone

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

800 Lekë

Xham Mbrojtes i cili mbron edhe privatesine tuaj. Ai nxihet ne disa kende te caktuara dhe ju lejon vetem ju qe te shikoni permbajtjen e celularit.

2156789full cover

not full cover 1not full cover

SHOPPING CART

close