, , ,

CELIXO Yunteng XH- 228 Mbajtese Universal Mini me tre kembe per cdo lloj Celulari dhe Kamera Digitale, sherben edhe si Selfie Stick

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,889 Lekë

CELIXO Yunteng XH- 228 Mbajtese Universal Mini me tre kembe per cdo lloj Celulari dhe Kamera Digitale, sherben edhe si Selfie Stick

Kompakt, i qëndrueshëm, i palosshëm, i lehtë dhe jashtëzakonisht i lëvizshëm. Këmbët fleksibël prej gome jo të rreshqitshme për një platformë të qëndrueshme dhe të sigurt të kamerës në çdo sipërfaqe. Ju lejon të bëni fotografi më të qëndrueshme dhe më të mprehta, duke shmangur lëkundjet dhe dridhjet kur mbani pajisjen tuaj.

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Anzhela (verified owner)

  Good service

  Anzhela

 2. Kleopatra (verified owner)

  Good service

  Kleopatra

SHOPPING CART

close