Buzekuq I Kuq I Erret Me Shkelqim

Krahasoni

279 Lekë

Buzekuq I Kuq I Erret Me Shkelqim-1122949

PERSHKRIMI:

Ideale për t’i dhënë vëllim buzëve tuaja për një pamje sensuale.

Buzët tuaja bëhen menjëherë të pasura dhe të hidratohen, ndërsa përbërja e saj e veçantë pasqyron dritën dhe jep shkëlqim absolut.

 

SKU: 84399627 Category: Tag:

SHOPPING CART

close