Buton kasete inkaso. 24085

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,289 Lekë

Buton kasete inkaso. 24085

PERSHKRIMI:

Butoni kasetës “Dost” ofron funksionalitet të shumëfishtë me dy butona shkarkimi.Ky buton është I përshtatshëm për kasetën inkaso 24084. Butoni kasetës “Dost” inkasohet në mur dhe në pamje mbetet pllaka plastike 164 mm x244mm ,gri e cila përshtatet lehtësisht me çdo dekor. Shtojini tualeti tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Lloji artikullit : Buton kasete
 • Marka : Dost
 • Materiali : Plastikë
 • Gjatesia (cm) : 24.4
 • Gjerësia (cm) : 16.4
 • Funksionalitete : 2 butona shkarkimi
 • Ngjyra : Gri
 • Nevoitet montim : Inkasim në mur
 • Tipi : E përshtatshme për çisterne inkaso 24084.
 • Numri i Modelit : 12.30.00.02
Buton kasete inkaso. 24085 1 Buton kasete inkaso. 24085 2

SHOPPING CART

close