fbpx

Blender DSP Professionale 3në1 KJ2020A

4,190 Lekë

Blender DSP Professionale 3në1 KJ2020A-UD

PERSHKRIMI:

Pirja e smoothie -ve të shijshme, të përgatitura fllad me perime dhe fruta nuk është vetëm e shijshme, por sigurisht e shëndetshme.

Përzierësi i bukur, i fuqishëm i palëvizshëm DSP KJ2020A 3 në 1 është i pajisur me një motor me një rezervë të mirë fuqie prej 250 W.

Ai vjen me një tas të madh qelqi për përzierjen dhe përgatitjen e përbërësve dhe përzierjeve të tyre me një dorezë të përshtatshme dhe praktike.

Një pajisje shtëpiake e shkëlqyer me cilësi të shkëlqyeshme për përdorim dhe përdorim në shtëpi.

Me të, ju gjithashtu mund të përgatitni kokteje për atletët dhe palestrën.

Për këtë, përzierësi i modelit DSP KJ2020A, përveç llambës së zakonshme të qelqit, është i pajisur me një shishe fitnesi me një thikë të veçantë për copëtim.

Përveç kësaj, ekziston një hundë për bluarjen e fasuleve të kafesë, arra, barëra të thata, gjë që zgjeron shumë mundësitë për përdorimin e kësaj pajisjeje në shtëpi.

Ekzistojnë disa mënyra funksionimi – një bluarje e shpejtë intensive me shpejtësi të lartë ose një mënyrë pulsuese.

Ndërrimi midis të cilave kryhet duke përdorur një çelës rrethor në pjesën e përparme të kutisë së pajisjes shtëpiake.

Fuqia: 300W.
Blender i shkëlqyeshëm i dizajnit të ri për ushqimin.
Koha e caktuar e punës dhe me funksionin ” impuls ”.
Funksionim i sigurt duke prekur pikën dhe mbi nxehtësinë.
Baza e blenderit ABS.
Kavanoz dhe gota PC 1.5 litra.
me filxhan sportiv 500ml Portable.
me dekorim dritë led rreth kalimit.
Specifikimet e DSP Professional 300W 3 in 1 Blender KJ2020A Juicer-Chopper.
MarkëDSP.

ModeliKJ2020A.

 

SKU: 75384964 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close