Blender/Mixer NutriBullet NBR-1201 12-Piece High-Speed System, Gray (900 Watts)

(2 customer reviews)

 

 

Krahasoni

7,000 Lekë

Blender/Mixer NutriBullet NBR-1201 12-Piece High-Speed System, Gray (900 Watts)

Marka: NutriBullet
Tensioni: 230V
Fuqia 900W
Dimensionet: 32.7 x 22.9 x 33cm

Nutribullet është zgjidhja më e shpejtë, më e lehtë për të bërë smoothie të mbushura me lëndë ushqyese.Mbusheni atë me ushqimet tuaja të preferuara të plota si arra, manaferrat dhe spinaqi, më pas shtyni, përdredhni dhe përziejeni në rrugën tuaj për një mënyrë jetese më të shëndetshme.

Motor i fuqishëm 600 vat dhe fletët e rafinuara të nxjerrjes së lëndëve ushqyese bashkojnë ushqime të plota në karburant të lëngshëm për trupin tuaj – në sekonda.
Përfshihen: (1) baza motorike 600W, (1) teh nxjerrës, (1) teh frezues, (1) filxhan i trajtuar, (1) filxhan 24 oz, (1) kupa 18 oz, (1) unaza e kupës, (1) unazë filxhani me dorezë, (2) Qëndroni të freskët kapakët e ri-mbyllshëm dhe libri i recetave o Tehu nxjerrës i fuqishëm i çelikut përdorin veprimin ciklonik për të prishur përbërës të fortë. Gota plastike me performancë të lartë, pa BPA, janë afatgjata dhe të qëndrueshme
Pastrim i thjeshtë – thjesht ktheni tehun, lajeni me ujë dhe sapun dhe vendosni gotat në raftin e sipërm të pjatalarësit.

SKU: 83663295 Category: Tags: , , , , ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

  1. Adela (verified owner)

    Good quality

    Adela

  2. Mirlinda (verified owner)

    Very fast delivery

    Mirlinda

SHOPPING CART

close