Blender dore Iskra HB-02S 400W, 800ml, me dy nivele shpejtesie, inoks, ngjyre te bardhe 85592

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,586 Lekë

Blender dore Iskra HB-02S 400W, 800ml, me dy nivele shpejtesie, inoks, ngjyre te bardhe 85592

PERSHKRIMI:

Blender dore Iskra HB-01, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit , është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

 • Tipi : Blender dore
 • Fuqia : 400 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie
 • Ngjyra : E bardhë
 • Kapaciteti i depozitës : 800 ml

SHOPPING CART

close