Blender dore Russel Hobbs 22240-56, 220-240V, 200W, 2 nivele shpejtësie 87567

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,320 Lekë

Blender dore Russel Hobbs 22240-56, 220-240V, 200W, 2 nivele shpejtësie 87567

PERSHKRIMI:

Grirese perimesh Russel Hobbs 22240-56,eshte nje aksesor qe nuk duhet te mungoje ne ambientin tuaj te gatimit ,eshte shume fuksional dhe I thjeshte ne perdorim.

  • Tipi : Blender dore
  • Fuqia : 200 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Numri i programeve : 2 nivele shpejtësie
  • Ngjyra : E bardhë / jeshile
SKU: 33343676 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close