Bide, Ocean, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan, H60x30x54 cm 221710

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,550 Lekë

Bide, Ocean, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan, H60x30x54 cm 221710

PERSHKRIMI:

Stili tradicional i bidesë OCEAN ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj. Dizenjuar në linja të drejta, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 16 cm
 • Gjerësia : 30 cm
 • Thellësia : 60 cm
 • Lartësia : 54 cm

Bide Ocean me montim ne toke e bardhe porcelan H60x30x54 cm 221710

SHOPPING CART

close