Bide, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H35.5×35.5×53.5 cm 21867

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,890 Lekë

Bide, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H35.5×35.5×53.5 cm 21867

PERSHKRIMI:

Stili modern I bidesë ‘’Iris” e inkasuar në mur ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërine e saj.

Dizenjuar në linja të harkuara,kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë,që përmbush nevojat tuaja.

Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 23 cm
 • Gjerësia : 35.5 cm
 • Thellësia : 53.5 cm
 • Lartësia : 35.5 cm

Bide me montim ne mur e bardhe porcelan H35.5x35.5x53.5 cm 21867

SHOPPING CART

close