Bide, Atlanta, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan, H38.7×35.8×57.5 cm 220728

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Bide Atlanta me montim ne toke e bardhe porcelan H38.7x35.8x57.5 cm 22072

PERSHKRIM:

Stili tradicional I bidesë “ATLANTA” ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërine e saj. Dizenjuar në linja të harkuara,kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë,që përmbush nevojat tuaja.Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin

 • Mënyra e montimit : Montim në tokë
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 23 cm
 • Gjerësia : 35.8 cm
 • Thellësia : 57.5 cm
 • Lartësia : 38.7 cm

 

SHOPPING CART

close