fbpx

Bërëse buke TEFAL, 650 W, 1 Lt, 20 funksione 801307

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

21,990 Lekë

Bërëse buke TEFAL, 650 W, 1 Lt, 20 funksione 801307

PERSHKRIMI:

Bërës buke TEFAL. Për të bërë bukë shtëpiake, ëmbëlsira të freskëta, të shijshme dhe jo vetëm!

  • Tipi : Bërës buke
  • Fuqia : 650 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti : 1000 gr
  • Numri i funksioneve : 20 funksione

SHOPPING CART

close