fbpx

Batanije me ngrohëje, 60 W, 150×80 cm, 230 V 800712

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Batanije me ngrohëje, 60 W, 150×80 cm, 230 V 800712

PERSHKRIMI:

Batanija me ngrohje elektrike do t’ju sigurojë ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. Është lehtësisht e paketueshme dhe në përmasa të vogla. Është ideale si aksesor udhëtimi.

  • Tipi : Batanije me ngrohëje,
  • Fuqia : 60W
  • Përmasat : 50×80 cm
SKU: 49153538 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close