fbpx
,

Fshesë me vakum Black&Decker, 2 në 1, me bateri lithium-Ion, 18 V, 2 Ah, 10-16 min, 25/40 Air Watt, 500 ml, 5 hr karikim, 926/1081 Lt/min 800653

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,900 Lekë

Fshesë me vakum Black&Decker, 2 në 1, me bateri lithium-Ion, 18 V, 2 Ah, 10-16 min, 25/40 Air Watt, 500 ml, 5 hr karikim, 926/1081 Lt/min 800653

PERSHKRIMI:

Fshesa me vakum Black&Decker është një pajisje gjerësisht e përdorur. Me format specifik bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Është e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Fuqia : 25/40 Air Watt
 • Kapaciteti depozitës/qeses : 500 ml
 • Lloji i baterisë : Lithium-Ion 2 Ah
 • Tensioni : 18 V
 • Koha e aktivizimit : 10-16 min
 • Niveli i zhurmës : N/A
 • Koha e karikimit : 5 hr
 • Fuqia thithëse : 926/1081 lt/min
SKU: 47937141 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close