fbpx

Bastun me kater kembe me baze standarde 22x17xH73-95CM 28448

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,250 Lekë

Bastun me kater kembe me baze standarde 22x17xH73-95CM 28448

PERSHKRIMI:

Një formë inovative per levizje është bastuni kuadrat i cila vjen me një bazë të pajisur me katër pikat e kontaktit me tokën. Kjo ndihmon në sigurimin e stabilitetit në rritje dhe ekuilibrit për shkak të qendrës së ulët të gravitetit në krahasim me një bastun të rregullt. Nje forme e tille ben qe pjesa me e madhe e peshes se trupit te kaloje ne krahe e duar duke lehtesuar gjunjet dhe kembet.

 • Lloji artikullit : Bastun
 • Marka : Mobiak
 • Numri i Modelit : 0809361
 • Materiali : Alumin
 • Përmasa : 22x17xH73-95CM
 • Pesha maksimale (kg) : 100

SHOPPING CART

close