fbpx

Stol per vaske 23*73cm Pesha max. 100 kg 28438

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,750 Lekë

Stol per vaske 23*73cm Pesha max. 100 kg 28438

PERSHKRIMI:

Stolat e vaskes luajnë një rol shumë të rëndësishëm në sigurinë tuaj. Për njerëzit që kanë probleme me lëvizjen procesi i larjes mund të jetë një detyrë e vështirë.Blerja e ketij produkti është një përgjigje shumë e lehtë dhe ekonomike për një problem të madh.

 • Lloji artikullit : Stol
 • Marka : Mobiak
 • Numri i Modelit : 0806065
 • Materiali : Plastike+alumin
 • Përmasa : 23*73cm
 • Pesha maksimale (kg) : 100

SHOPPING CART

close