Bango tualeti, Olympia, quartz, 105x52xH16 cm 223824

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

50,386 Lekë

Bango tualeti, Olympia, quartz, 105x52xH16 cm 223824

PERSHKRIMI:

Bangot e tualetit me material Quartz ofrojne kombinimin ideal te te bukures dhe praktikes. Rezistente ndaj njollave dhe mykut, te qendrueshme dhe te lehta per tu mirembajtur, bangot e Quartzit jane krijuar fale perzierjes se gurit natyral te Quartzit me rezine polimeri duke ofruar nje finiture qe duket si gur natyral. Quartzi gjithmone ka qene zgjedhja e pare per materiale rezistente per tualete. Bangot tona me material Quartzi jane jane prodhuar duke dhene nje zgjidhje ne raportin kosto-eficence si rezultat e nje produkti qe do te zgjase ne vite.

  • Materiali : Quartz
  • Gjerësia : 105 cm
  • Thellësia : 52 cm
  • Lartësia : 16 cm
SKU: 64411492 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close