Bango tualeti, 85x50x H9 cm, (e bardhë mat) 223503

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

22,386 Lekë

Bango tualeti, 85x50x H9 cm, (e bardhë mat) 223503

PERSHKRIMI:

MEGATEK prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Kjo bango mund të kombinohet lehtësisht me lavamane te ngjyrave te ndryshme dhe me aksesoret e tualetit.. Ofron një stil të veçantë në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shumë moderne për tualete me hapësira mesatare. E prodhuar në material MDF te cilesise se larte, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj lageshtirës. Ngjyra e saj kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyrëshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Me këtë bango ju mund të rimodeloni tualetin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

  • Materiali : MDF
  • Ngjyra : E bardhë mat
  • Gjerësia : 85 cm
  • Thellësia : 50 cm
  • Lartësia : 9 cm
SKU: 29849172 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close