Balsam Ushqyes Dhe Rigjenerues Flokesh Me Arre Kokosi Organik

Krahasoni

1,946 Lekë

Balsam Ushqyes Dhe Rigjenerues Flokesh Me Arre Kokosi Organik-G-C

PËRSHKRIMI

Balsami i flokeve me Arrë Kokosi Organike nga ECOLATIER, falë përbërësve aktivë në përbërje, ushqen dhe trash flokët në mënyrë efektive, i mbron nga brishtësia dhe stresi.

PËRBËRËSIT ORGANIKË: Vaji i Arrës së kokosit organik është një përbërës kozmetik i vlefshëm, i pasur me acide yndyrore të ngopura, vitamina B dhe minerale.

Forcon funksionin e barrierës së lëkurës, parandalon dehidratimin.

Hidraton në mënyrë efektive flokët, rikthen skajet e ndara, mbron nga ndikimet negative mjedisore. Rezultati i përdorimit të balsamit me vaj kokosi e bënë lëkurën e kokës, të butë të lëmuar dhe flokë me shkëlqim.

PËRBËRËSIT AKTIVË: Ekstrakti i mangos hidraton në mënyrë aktive flokët dhe kokën, rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur vetëm në flokë jo në rrënjë, lëreni të veprojë përreth 1-2 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (Organic Coconut Water), Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract (Mango Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Behentrimonium Chloride , Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (organic Coconut oil), Panthenol (Panthenol), Hydroxypropyl Guar, Niacinamide (Vitamin B3), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Benzocoholic Acid, Benzylate Acid Sodium Benzoate, Limonene, Coumarin, Citronellol, Citral

SHOPPING CART

close