Balsam Rinovues Per Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Macadamia Dhe Rigon

Krahasoni

2,240 Lekë

Balsam Rinovues Per Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Macadamia Dhe Rigon-G-C

PËRSHKRIMI

Balsam forcues dhe për rritjen e flokëve me Ullinj dhe Trumzë, nga CAFEMIMI forcon, mbron flokët dhe promovon rritjen e tyre aktive.

Balsami është ideal për të gjitha llojet e flokëve nuk i rëndon flokët.
Efekti i Balsamit në lëkurë: ka një efekt zbutës, pasuron lëkurën me vitamina B, C, E, tonifikohn, jepë një ndjenjë freskie dhe rehatie.
Efekti i Balsamit në flokë: ka një efekt vitaminizues, parandalon zbokthin, forcon flokët, ushqen thellësisht dhe rikthen strukturën e flokëve, duke i bërë ato elastike dhe të menaxhueshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Olive Extract), Thymus Vulgaris Flower / Leaf Extract (Thyme Extract), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Behentrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Vegetable), Hydrolyzed Keratin (Hydrolyzed Keratin), Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ceteareth-20, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Benzoate Acid, Potassium Acid, Sodium Hydroxide, Linalool

SHOPPING CART

close