Balsam Rigjenerues Per Burrat Pas Rruajtes

1,540 Lekë

Balsam Rigjenerues Per Burrat Pas Rruajtes-G-C

PËRSHKRIMI

 Vaji organik i ullirit hidraton, qetëson dhe shëron lëkurën.

 Gjalpi i Sheas organik ushqen dhe zbut lëkurën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në lëkurë të thatë pas rruajtjes.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Zingiber officinale extract, Macadamia ternifolia Oil, Aesculus Hippocastanus (Chestnut extract), Theobroma Cacao butter, Glycerin, Behenamidopropyl Organic Dimethylamine flower extract, Oraganonic Sophora extract Japanese), Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Cananga essential Oil, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol.

SHOPPING CART

close