Balsam Per Floke Te Dendura Dhe Kacurrela Me Gjalpe Shea Dhe Lotus

1,820 Lekë

Balsam Per Floke Te Dendura Dhe Kacurrela Me Gjalpe Shea Dhe Lotus-G-C

PËRSHKRIMI

Një balsam ultra i lehtë me një teksturë delikate të bazuar në gjalpin e sheas, ekstrakt të bardhë zambaku dhe proteina mëndafshi, që e bën më të lehtë krehjen dhe stilimin e flokëve kaçurrelë. Kompleksi aktiv zbut kaçurrelat duke i bërë ato më të buta dhe më elastike që nga aplikimi i parë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur vetëm në flokë jo në rrënjë, lëreni të veprojë përreth 1-2 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm. Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea butter) Oil (Shea butter), Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract (Lotus extract), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caprylic / Capric Triglyceride, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycer Silk Amino Acids (Silk proteins), Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Perfume, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol (provitamin B5), Citric Acid, CI 75130

SHOPPING CART

close