Balsam Per Floke Me Vellim Dhe Rritjen E Tyre Me Ekstrakt Macadamia

Krahasoni

2,408 Lekë

Balsam Per Floke Me Vellim Dhe Rritjen E Tyre Me Ekstrakt Macadamia-G-C

PËRSHKRIMI

Vaji organik i Macadamia ndihmon në rigjallërimin e flokëve të dobët, të thatë dhe ka një efekt të fuqishëm shërues, duke i dhënë shkëlqim dhe forcë rrënjëve.

Ekstrakti organik i lajthisë ushqen dhe forcon gjëndrat e flokëve, aktivizon proceset metabolike të kokës dhe nxit rritjen e flokëve.

Gjalpi Organik i Sheas zbut, hidraton dhe mbron flokët.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Carica Papaya floral water (Papaya infusion), Macadamia Integrifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Hamamelis Virginiana Leaf Extract (Hamamelis Extract), Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Oil), Organic Butyrospermum Parkii (Organic Shea Butter), Prunus Persica Oil ( Peach Oil), Organic Triticum Vulgare Oil, Hibiscus extract, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorhydrobic Acid

SKU: 75878141 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close