Balsam Organik Ushqyes Dhe Forcues Me Avokado

2,044 Lekë

Balsam Organik Ushqyes Dhe Forcues Me Avokado-G-C

PËRSHKRIMI

Balsami i flokeve me Avokado Organike nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë në përbërje, ushqen dhe trash në mënyrë efektive flokët, mbron nga brishtësia dhe stresi.

Përbërësit organikë: Vaji organik i avokados është i pasur me acide yndyrore, vitamina dhe minerale, rikthen funksionet e barrierës epidermale dhe imunitetin e lëkurës, ushqen dhe zbut thellë.

Vaji ka një fuqi të lartë depërtuese.

Një kombinim i balancuar i vitaminave B, D, E, F në përbërje ka një efekt të dobishëm në lëkurë dhe flokë, në mënyrë efektive i forcon dhe i ushqen ato.

Mbron nga efektet negative të rrezeve ultravjollcë.

Përbërësit aktivë: Ekstrakti i mentes ka një efekt anti-inflamator, tonifikon lëkurën e kokës, forcon flokët, jep një ndjenjë rehatie dhe freskie.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Organic Avocado Extract), Mentha Piperita (Peppermint) Extract (Peppermint Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycehentryl Stearate, Berimonium Chloride , Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Rice Protein, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzoate Alcohol Limonene

SKU: 76647187 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close