Balsam Forcues Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Avokado Dhe Rozmarine

2,240 Lekë

Balsam Forcues Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Avokado Dhe Rozmarine-G-C

PËRSHKRIMI

Balsam SUPER FOOD – produkt me një përmbajtje të lartë të vitaminave dhe mineraleve, ekstrakte natyrore të bimëve dhe vajra të nevojshme për shëndetin dhe bukurinë e flokëve.

Avokado dhe Rozemarina i ushqen flokët me vitalitet, i bën më të menaxhueshëm dhe i shton volumin duke i forcouar nga rrënja deri në majë dhe parandalon humbjen o flokëve.

Vaji i avokados hidraton dhe ushqen thellësisht lëkurën, rrit elasticitetin, rikthen butësinë dhe qëndrueshmërinë në të.

Balsami i flokëve ushqen dhe hidraton thellë flokët, duke eleminuar brishtësinë dhe skajet e ndara, lehtëson krehjen, i bën flokët të butë, të lëmuar dhe elastikë.

Ekstrakti i rozmarinës hidraton në mënyrë perfekte lëkurën e kokës dhe flokët, falë përmbajtjes së lartë të vitaminave C, E dhe biotinës dhe forcon folikulat e flokëve.

• Formulime të zhvilluara posaçërisht duke përdorur superushqime – përbërës unikë me një përqendrim të lartë të vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
• Nuk përmban produkte shtazore
• Nuk është testuar në kafshë
• Produkti është i certifikuar nga Vegan

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary Extract), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Behentrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Phospholipids, Sphingolipids, Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil (Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil) ), Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ceteareth-20, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene.

SKU: 87875744 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close