Xhel Dushi Ushqyes Dhe Zbutes Me Feijoa Dhe Rigon

1,876 Lekë

Xhel Dushi Ushqyes Dhe Zbutes Me Feijoa Dhe Rigon G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi SUPER FOOD nga CAFEMIMI me Feijoa dhe Rigon pastron butësisht, ushqen, zbut dhe tonifikon lëkurën.

Posedon një aromë delikate të këndshme, për shkak të përmbajtjes së lartë të përbërësve aktivë natyralë në përbërje, rikthen ekuilibrin natyror hidrolipid të lëkurës dhe jep një ndjesi gjallërie për gjithë ditën.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Acca Sellowiana (Feijoa) Extract (Feijoa Extract), Origanum Vulgare Flower / Leaf / Stem Extract (Oregano Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable) , Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

SKU: 95627317 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close