WC, me montim në tokë, SICILY, dalje universale, porcelan, e bardhë, 34x63x H77 cm 224268

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

20,650 Lekë

WC, me montim në tokë, SICILY, dalje universale, porcelan, e bardhë, 34x63x H77 cm 224268

PERSHKRIMI;

Seti i WC-së Sicily përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky set tualeti i dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Seti i tualetit përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Komponentet përbërës të setit janë WC, kaseta me mekanizëm dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e montimit : Me monitm në tokë
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 24 cm
 • Dalja : Universal
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 14 cm
 • Përfshihet kaseta : Po
 • Gjerësia : 34 cm
 • Thellësia : 63 cm
 • Lartësia : 77 cm

SKU: 59453194 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close