WC, me montim ne mur, porcelan, e bardhe, 55x35xH34 cm 24983

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

20,370 Lekë

WC, me montim ne mur, porcelan, e bardhe, 55x35xH34 cm 24983

PERSHKRIMI:

Lavamani për mobilje ‘’Azzura” ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.Lavamani për mobilje ‘’Azzura”ofron nje stil bashkëkohor,të përshtatshëm me cdo arredim tualeti.Forma e tij ovale sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndroje e tillë vit pas viti. Lavamani ‘’Azzura” është një vlere e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : me montim ne mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 23 cm
 • Dalja : dalje anesore
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 18 cm
 • Përfshihet kaseta : Jo
 • Gjatësia : 55 cm
 • Lartësia : 34 cm
 • Thellësia : 35 cm

SKU: 76476874 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close