fbpx

Ventilator mural, CROWN, 60 W, Ø46 cm, 3 nivele shpejtësie, me telekomandë 801832

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

4,990 Lekë

Out of stock

Ventilator mural, CROWN, 60 W, Ø46 cm, 3 nivele shpejtësie, me telekomandë 801832

PERSHKRIMI:

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh . Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.Pastrohen lehtësisht.

  • Fuqia : 60 W
  • Diametri : Ø46 cm
  • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
  • Materiali i helikës : Plastik
  • Opsion shtesë : Me telekomandë
SKU: 81779529 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close