fbpx

Toster FAMILY SNACK, 600W, 4 tost, 220-240V 89976

Delimano

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,490 Lekë

Toster FAMILY SNACK, 600W, 4 tost, 220-240V 89976

PERSHKRIMI:

Tostieri FAMILY SNACK është një pajisje shumë funksionale e cila ju ndihmon në përgatitjen e vakteve të shpejta dhe të shijshme si sanduiç, tost, waffles, donats e shumë të tjera. Lehtësisht mund të ndërroni pllakat dhe të përgatisni sipas dëshirës vakte për ju dhe familje tuaj në shumë pak kohë. Pllakat janë me material i cili nuk lejon ngjitjen – thjeshtë pastrojini me një pecetë të pastër ose mund t’i lani me ujë dhe ato janë gati për t’u përdorur sërisht. Dhe kur të mbaroni, mund t’i vendosni në pozicion veritkal në dollap që të mos zini shumë hapësirë.

  • Tipi : Toster Family
SKU: 62663425 Category: Tags: , ,
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close