, , ,

Tricikel multifunksional Lux Tricycle per femije

Krahasoni

13,000 Lekë

Clear

Tricikel multifunksional Lux Tricycle per femije

Skelet teper cilesor
Cope e padepertueshme nga uji dhe dielli
Goma mishi te cilat jane shume rezistente
Komandohet lehtesisht nga nena nepermjet bishtit
Perdoret dhe si biciklete me pedale nga femijet
Sedilja e femijes rrotollohet 360 grade
I pajisur per te qene me komfort ne rruge dhe i me rehatshem per femijet
Me palosje per trasport te lehte
Gjendje 4 ngjyra
Skelet alumini pesha vetem 6 kg

Ngjyra

Blu, E Kuqe, E Verdhe, Gri

SHOPPING CART

close