Topa Dekorative Silver Forma Me Xixa 6 Cm 6 Cope

Krahasoni

586 Lekë

Topa Dekorative Silver Forma Me Xixa 6 Cm 6 Cope-1111497 J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa argjendi, të shpuar me shkëlqim, në një paketë.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: Argjendi

Materiali i produktit: Plastike

Cope: 6 copë

SHOPPING CART

close