Daulle e Kuqe Dekorative Me Bredh Gold Me Xixa 6Cm 6Copë

Krahasoni

279 Lekë

Daulle e Kuqe Dekorative Me Bredh Gold Me Xixa 6Cm 6Copë-1054932

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, daulle, të kuqe, bredhi ari, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari i Kuq.
Materiali i produktit Plastike.
6 copë.

 

SKU: 49323998 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close