Fjongo Dekorative Gold Me Xixa 10Cm

Krahasoni

139 Lekë

Fjongo Dekorative Gold Me Xixa 10Cm-1171130

PERSHKRIMI:

Fjongo dekorativ e Krishtlindjeve me shkëlqim ari.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra Ari.
Gjatësia x Gjerësia 10cm×9cm.

 

SHOPPING CART

close