Top Plazhi Per Femije Me Ngjyra Mikse 51cm

Krahasoni

400 Lekë

Top Plazhi Per Femije Me Ngjyra Mikse 51cm 777775-M

PERSHKRIMI:

Sezoni i plazhit është më i bukuri për të gjithë, po ashtu edhe për fëmijët të cilët gëzojnë çdo moment të tij.
Ky top plazhi do ju dhuroje më shumë kënaqësi pushimeve tuaja fale materialit të butë plastik dhe do t’ju ndihmojë ju dhe fëmijën tuaj te zbaviteni pa masë.
Eshtë e lehtë në përdorim dhe një blerje e zgjuar.

Ngjyra: Mikse

Materiali: PVC

Diametri: 51 cm

SHOPPING CART

close