Lodra Per Femije Tavoline Luaj

Krahasoni

7,000 Lekë

Lodra Per Femije Tavoline Luaj-P-B

PERSHKRIMI:

Femijet do te mesojne duke u argetuar.

Meson shkronajt e para, numrat, ngjyrat, emrat e kafsheve dhe format.

Loja nxit zhvillimin e aftesive motorrike te femijes tuaj,

Gjuhen dytesore permes degjimit.

Stimulon perceptimin vizual dhe degjimin fale tingujve te bukur dhe dritave.

Per femije 10-36 muajsh.

Permasat 12,5 x 58 x 44 cm.

SHOPPING CART

close