Tharese Flokesh Grundig HD7582 TH0693-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,686 Lekë

Tharese Flokesh Grundig HD7582 TH0693-N

PERSHKRIMI:

Buton per ajer te ftohte: PO
GARANCIA NORMALE: 24
Ean Code: 7900000189985
MARKA: GRUNDIG
FUQIA: 2300 W
Perqendrues ajri: PO
Difuzor: PO
Funksion ionik: PO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 3
SKU: 53473866 Category: Tag:

SHOPPING CART

close