fbpx
, ,

TELEVIZOR SAMSUNG 55″ QLED, SMART, UHD 4K

Samsung

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

260,000 Lekë

MARKA: Samsung
MODELI: QE55Q90RATXXH
MADHESIA EKRANIT: 55″
TIPI I PANELIT: QLED
EKRANI: I Sheshte
FREKUENCA: 4000 PQI
REZOLUCIONI: Ultra HD 4K (3840×2160)
FORMATI: 16:9
KONTRASTI: HDR 10+, HDR 2000, UHD Dimming
TV TURNER: DVB:T/T2/C/S/S2
SISTEM AUDIO: 60 W
SMART TV: PO
ANDROID TV: JO
SISTEM OPERATIV: Tizen 3.0
WIRELESS: PO
BLUETOOTH TV: PO
USB 2.0: 3
ETHERNET: PO
HDMI: 4
COMPONENT&COMPOSITE: JO

Tani nuk keni pse të uleni pikërisht përpara televizorit. Këndi ultra i shikimit i modelit QLED e përhap dritën njëtrajtshëm dhe pakëson shpërhapjen e pakontrolluar të dritës, për një përvojë fantastike shikimi nga kënde të ndryshme. Kthejeni çdo karrike ku uleni në vendin më të mirë.
QLED nis nga realiteti,100% volum ngjyrash përmes pikave kuantike Ngjyrat aq reale sa duhet të jenë. Me teknologjinë unike të pikave kuantike nga Samsung, QLED e ngre volumin e ngjyrave në 100%, duke ju dhënë ngjyra reale në skena të errëta dhe të shndritshme.
Direct Full Array 16X
Mirë se vini në një kategori të re preçizioni. Shikojini detajet në qartësi reale teksa Direct Full Array 16X i bën të gjalla detajet më të imëta duke kontrolluar ndriçimin nga pas me përpikëri. Do të vëreni thellësi të përmirësuar shikimi përtej të besueshmes, skenë pas skene. Bëhuni gati për një përvojë superiore shikimi.
Quantum HDR 16X
Quantum HDR 16X ofron një diapazon të zgjeruar ndriçimi që shpreh çdo skenë me përpikëri si në botën reale, me kontraste të thella dhe ngjyra të ndezura e natyrale.

Marka

Samsung

SHOPPING CART

close