fbpx

Tavolinë këndi, metalike, argjendi, Ø42 xH55 cm 05689

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,750 Lekë

Tavolinë këndi, metalike, argjendi, Ø42 xH55 cm 05689

PERSHKRIMI:

E përkryer për një pamje joshëse moderne sjell stilin bashkëkohor në hapësirën tuaj. Nuk ka rëndësi në vendoset pranë një divani ose pranë një shtrati, tavolinat e këndit janë zgjedhje e preferuar dhe tepër praktike.

 • Materiali i strukturës : Metalike
 • Ngjyra : Argjendi
 • Mënyra e zgjerimit : Jo
 • Nevojitet montim : Jo
 • Diametri : 42 cm
 • Lartësia : 55 cm
SKU: 73443576 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close