Tapet Pambuku I Rrumbullaket Shumengjyresh Me Theke 70cm

Krahasoni

979 Lekë

Tapet Pambuku I Rrumbullaket Shumengjyresh Me Theke 70cm-1168068 J

PERSHKRIMI:

Tapet Pambuku Dekorativ, E Rrumbullakët Me Thekë Dhe Fund Që Nuk Rrëshqet.

Tapet Ju Ndihmojnë Të Ndryshoni Me Lehtësi Stilin E Hapësirës Tuaj Dhe Të Rinovoni Dekorimin E Saj.

Pikturë Njëngjyrëshe, Me Vija, Klasike Ose Prej Lëkure, Zgjidhni Atë Që Ju Përshtatet.

Ideale Për Të Gjithë Muajt E Vitit.

Ngjyra: Bezhë, E Zezë

Materiali I Produktit: Pambuku

SKU: 76161754 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close