,

Tabele e Bardhe magnetike Memory Precious 120×200 Kornize Alumini dhe mbajtese per aksesoreOICB01260

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,800 Lekë

Tabele e Bardhe magnetike Memory Precious 120×200 Kornize Alumini dhe mbajtese per aksesoreOICB01260Tabele e Bardhe magnetike Memory Precious 60×90 Kornize Alumini dhe mbajtese per aksesore OICB0012

SHOPPING CART

close