fbpx

Kosh metalik rrethor rrjete gri 23×28.5×34.5cm

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

490 Lekë

Kosh metalik rrethor rrjete gri 23×28.5×34.5cm OHAE00480

PERSHKRIMI:

Kosh metalik  rrethor rrjete gri  eshte nje kosh plerash elegant që plotëson dekorin e çdo zyre. Fantastik për plehrat dhe çdo gjë tjetër që ju dëshironi për të hedhur. Nuk kërkohet montim. Produkti vjen gati për t’u përdorur. Nuk thith aromat, rezistent ndaj lagështirës.

  • Materiali : metalik
  • Ngjyra : gri
  • Përmasa :23×28.5×34.5cm
SKU: 54263291 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close