, ,

Remax RBL- L3 Llampe tavoline LED dhe Boks me Bluetooth V4.0 2ne1, me Mbrojtje ndaj Syve

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjet Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,500 Lekë

Clear

Remax RBL- L3 Llampe tavoline LED dhe Boks me Bluetooth V4.0 2ne1, me Mbrojtje ndaj Syve

Specifika:

Marka: Remax
Modeli: RBL-L3
Bluetooth Version: V4.0
Permasat: 766.4*149.2*149.2mm
Pesha: 1340g
Distanca e lidhjes: 10m
Tensioni hyres: DC 12V
Rryma maksimale: 800mA
Lloji i ndricimit: LED
Fuqia: 11.5W
Parametrat e boksit: 50mm, 4Ω, 2 Bokse
Formatet e muzikes qe suportohen: MP3, WAV/Permban porte AUX

Ngjyra

E Bardhe, E Zeze

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Kristele (verified owner)

  Good service

  Kristele

 2. Tereze (verified owner)

  Good service

  Tereze

SHOPPING CART

close