fbpx

Suprinë BEKO HDCE32201X 48218

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,990 Lekë

Suprinë BEKO HDCE32201X 48218

PERSHKRIMI:

Suprina BEKO HDCE32201X vjen me një model shumë estetik. Gërshetohen dy vatra me gaz dhe dy elektrike 2000W. Ka start elektronik dhe mbrojtje nga gazi. Pllaka e emaluar ju mundëson pastërti dhe estetikë.

 • Tensioni : 230V
 • Fuqia : 2000W
 • Temperatura e kontrolluar : Manuale
 • Ngjyra : Inoks
 • Materiali i trupit : Inoks
 • Forma : Drejtkendeshe
 • Bllokim për fëmijët : Jo
 • Kontrolli : Me buton
 • Zona e gatimit : 2
 • Sinjal akustik : Jo
 • Numri i Celësave : 2
 • Gjerësia : 30cm
 • Modeli : HDCE32201X
 • Marka : Beko
 • Mbrojtje nga gazi : Jo
SKU: 47919972 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close