fbpx

Stol, strukturë metalike (ngjyrë floriri), syprinë kompensatë, gri, 55x38xH48 cm 241370

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,750 Lekë

Stol, strukturë metalike (ngjyrë floriri), syprinë kompensatë, gri, 55x38xH48 cm 241370

PERSHKRIMI:

Një vend i përsosur për të aplikuar make-up tuaj ose keni nevojë për një vend për t’u ulur kur të bëheni gati në mëngjes ose të grumbulloni rrobat e freskëta të palosura, ky stol ju ndihmon duke ju dhënë një dorë në çdo dhomë të shtëpisë. Falë përmasës së tij të vogël dhe dizajnit të lehtë, ky stol është i lehtë për t’u lëvizur dhe mbajtur midis hapësirave në shtëpinë tuaj.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike (ngjyrë floriri)
 • Materiali i sipërfaqes : Syprinë kompensatë
 • Ngjyra : Gri
 • Gjerësia : 55 cm
 • Thellësia : 38 cm
 • Lartësia : 48 cm

SKU: 59972947 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close