Orë muri, metal, Dia.91×4.5 cm 250661

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,490 Lekë

Orë muri, metal, Dia.91×4.5 cm 250661

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri do të punojë në mënyrë të përkryer në shtëpinë ose në zyrën tuaj. Kjo orë është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj. Kjo orë është mundësuar nga 1 bateri AA (nuk përfshihen).

  • Diametri : 91 cm
  • Materiali : Metal
Ore muri metal Dia.91x4.5 cm 250661
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close