Sobe Pellet Luca

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

125,000 Lekë

Clear

Sobe Pellet Luca

Soba ne pelet e dizajnit të reduktuar dhe me dimensione kompakte,që gjendet ne shumë ngjyra.Zgjidhje ideale për ngrohjen e njësive të vogla banesore.E dizajnuar që t’i kënaq kërkesat e standarteve më të larta Evropiane.

Fuqia -8kW
Dimensionet -500x490x955 mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -80mm
Harxhimi i peletave min/max -0.82/2.03 kg/h
Max i kohes me rezervuar te plote -28h
Kapaciteti i rezervuarit per pelet -23kg
Vellimi i ngrohjes -133 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -51 meter katror
Pesha neto/bruto -100/128 kg
Shkalla e efikasitetit -85%

 

SKU: 32545751 Category: Tags: ,
Ngjyra

Bezhe, E Kuqe, E Zeze

Marka

Alfa-Plam

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Rozina (verified owner)

  Good service

  Rozina

 2. Alice (verified owner)

  Good service

  Alice

SHOPPING CART

close