Sobe me Korent SG 122 55 

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

35,000 Lekë

Sobe me Korent SG 122 55

Dy pllaka ngrohëse me madhësi të ndryshm
Një pllakë e ngrohjes ekspres
Dy vende për gatimin me gaz (1000 W dhe 3000 W)
Ndezës elektrik të integruar për ndezjen e zjarrit
Furrë me shumë funksione – gjashtë mënyra, ndriçimi i furrës, ngrohës i poshtëm, ngrohës i sipërm, ngrohës infra të kuqe
Dera e furrës me xham të dyfishtë
Grilë vertikale – grilë horizontale dhe rafte tavë
Grilë horizontale – veçanërisht e përshtatshme për pjekje në zgarë
Tavë e thellë – e përshtatshme për pjekjen e bukës dhe copave më të mëdha të mishit
Mundësia e vendosjes së tavës në tre nivele në furrë
Sirtar për tava
Mbulesa e sobës
Këmbët e rregullueshme të sobës

Fuqia e pjeses elektrike -5125W
Fuqia e pjeses se gazit -4000W
Dimensionet -550 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -460 x 475 x 320mm
Vellimi i furres -70l
Pesha neto/bruto -48/60kg

SKU: 74287153 Category: Tags: , , , ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Nova (verified owner)

  Good service

  Nova

 2. Nikoleta (verified owner)

  Good quality

  Nikoleta

SHOPPING CART

close