Skrab Trupi Me Arre Kokosi Dhe Papaya

Krahasoni

1,540 Lekë

Skrab Trupi Me Arre Kokosi Dhe Papaya G-C

PËRSHKRIMI

Kujdesuni për lëkurën tuaj me skrabin e trupit me Arrë Kokosi & Papaya!

Ky skrab i bazuar në sheqerin e kallamit dhe kripën e detit pastron dhe eksfolon thellësisht lëkurën, duke i dhënë asaj butësi dhe shkëlqim.

Vaji i kokosit ushqen thellësisht, hidraton dhe zbut lëkurën.

Ekstrakti i papayas ka efekt anti-inflamator dhe qetësues dhe nxit rigjenerimin e qelizave.

Produkti përmban mbi 99.6% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 120g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose, Maris (Sea) Salt, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Vegetable Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycine Soja (Soybean) Oil, Aqua, Cetearyl Alcohol, Polysorbat-20, Silica Dimethyl Silylate, Perfume, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Linalool

SKU: 72726468 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close